UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jeżeli kolej ma odwrócić demografię to gratuluję logiki. Chociaż jedno jest ciekawe, wszyscy na TAK i nie ma, że się opozycja boczy na rozwój miasta.
No jeżeli kolej ma odwrócić demografię to gratuluję logiki. Chociaż jedno jest ciekawe, wszyscy na TAK i nie ma, że się opozycja boczy na rozwój miasta.