UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jeżeli kolej ma odwrócić demografię to gratuluję logiki. Chociaż jedno jest ciekawe, wszyscy na TAK i nie ma, że się opozycja boczy na rozwój miasta.


Anuluj