UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co Ty zapamiętałeś z obowiązkowej służby wojskowej? Tyle, że AK miałeś w rękach, jadłeś na komendę, spałeś na komendę ale dawno w cywilu jesteś i jak każdy paszport w rękę i wio na zachód. Chcesz nam udowodnić, że napisz na nagrobku tu spoczywa poległy w walce o kraj coś znaczy?


Anuluj