UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze z 10 lat temu dumnie zasypywali schrony (kilku ludzi ostrzegało przed tym idiotyzmem)... a teraz, gdy tworzy się znowu w społeczeństwie FORMACJĘ MASOWEJ PSYCHOZY można znowu wyjąć kasę na dzielną walkę z problemem, do którego samemu się doprowadziło... w Polsce ludzie są spoko, pracowici i w ogóle... szkoda tylko, że od 30 lat w tym kraju wybiera się nam na polityków jakieś agentury lub najgłupsze jednostki w stadzie, by nami rządziły... i tak wystarczy przefiltrować/ wylobbować / oczyścić z "w miarę normalnych" / myślących tubylców te kilkaset osób siedzących w warszawskiej centrali - i ma się na tacy cały pracowity ~40 mln naród... to jest coraz wyraźniejsza paranoja... ale cóż... dzięki mass-mediom piorącym wciąż dobrze mózgi 24/h ten system doi nas całkiem wydajnie.

WolneMedia.pl

Anuluj