UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze miasto dosłownie rozkwita dzięki pracowitym i uczciwym fachowcom z Rady Miasta z Prezydentem na czele. Rozkwita w przenośni i dosłownie, niczym tereny zielone widoczne na załączonym obrazku. Dzię-ku-je-my !


Anuluj