UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg jest już piękny, wyremontowany, bezpieczny, wszystko zadbane i zrobione, można teraz wydawać pieniążki na słomiane inwestycje.
Elbląg jest już piękny, wyremontowany, bezpieczny, wszystko zadbane i zrobione, można teraz wydawać pieniążki na słomiane inwestycje.