UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę, że nie tylko ja uważam, że to wszystko to jest jeden bezwartościowy bełkot, który ma jakoś uzasadniać rozkradanie i wywalanie w błoto pieniędzy mieszkańców Elbląga. Miasto jest nadal zaniedbane, ulice dziurawe, że nie da się jeździć samochodem, chodniki rozwalone - pieszo idąc można połamać nogi, bród, smród i ubóstwo. A miliardy złotych świzdu-gwizdu poszły w....


Anuluj