UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest bardzo drogo a dyskonty to nieliczne miejsca gdzie jest taniej ale nie w stosunku do lat ubiegłych tylko innych sklepów i sieci sieci, w tym tych dużych. I żadne zaklinanie rzezczywistości przez ''miłośnika kerfa '' tego nie zmieni.


Anuluj