UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co? ja z nikim sie nie pokłociłem i nie ma zamairu walczyć za sejm i ich bronic ja wrogów nie mam i nie musze się ukrywac. wyjadę w razie co. a te reklamy plecka ewakuacyjneog to mobbing


Anuluj