UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po co? ja z nikim sie nie pokłociłem i nie ma zamairu walczyć za sejm i ich bronic ja wrogów nie mam i nie musze się ukrywac. wyjadę w razie co. a te reklamy plecka ewakuacyjneog to mobbing
po co? ja z nikim sie nie pokłociłem i nie ma zamairu walczyć za sejm i ich bronic ja wrogów nie mam i nie musze się ukrywac. wyjadę w razie co. a te reklamy plecka ewakuacyjneog to mobbing