UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ja Wam od razu powiem jak będzie. Otóż "ratusz" wyda Wasze ciężko zarobione pieniądze w znacznej ilości i kupi po zawyżonych cenach nietrafnie dobrany sprzęt, a schronów i potrzebnego sprzętu jak nie ma, tak nie będzie. Dziękuję, można się rozejść.