UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te liczby cieszą. Młodzi nie wierzą w opowieści o bogu a widzą jak bezduszną instytucją jest kościół. Do tego Skandal goni skandal. Wykorzystywanie, przemoc i Pogoń za mamoną. Jeszcze kilka lat i Watykan będzie sprzedawał kościoły w których nowi właściciele urządzą restauracje czy dyskoteki tak jak na zachodzie

Piękna wizja

Anuluj