UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabrakło danych na temat lekcji w szkołach. Czy mogli byście to dopisać? Czy w Elblągu też nadchodzi postęp?
Sosnowiec północy
Zabrakło danych na temat lekcji w szkołach. Czy mogli byście to dopisać? Czy w Elblągu też nadchodzi postęp?
Sosnowiec północy