UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabrakło danych na temat lekcji w szkołach. Czy mogli byście to dopisać? Czy w Elblągu też nadchodzi postęp?

Sosnowiec północy

Anuluj