UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po przeczytaniu ciekawej oferty pozostaje wyprawa do Pubu Beczka na pogaduchy ze znajomymi, a w niedzielę spacer z psem po ulicy Wschodniej do Bażantarni zastanawiając się nad najkorzystniejszym wariantem II częśći Obwodnicy Wschodniej, a wieczorem kino Światowid i film Zgiń kochanie.


Anuluj