UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe kto na ul Okólnik mieszka że mu ulicę chcą budować w sumie donikąda pierw Dąbrowskiego trzeba wyremontować bo nie była remontowana od 1945


Anuluj