UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe kto na ul Okólnik mieszka że mu ulicę chcą budować w sumie donikąda pierw Dąbrowskiego trzeba wyremontować bo nie była remontowana od 1945
Ciekawe kto na ul Okólnik mieszka że mu ulicę chcą budować w sumie donikąda pierw Dąbrowskiego trzeba wyremontować bo nie była remontowana od 1945