UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw zbudowali ladna droge ze sciezka rowerowa, zatoczkami, oswietleniem do lesniczowki, wywalili miliony, teraz beda analizowac ta inwestycje... Gra polityczna w glownej roli... (marnotrawstwo ogromne pieniedzy!!!)

Ne

Anuluj