UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie juz spokój z tą nędzną polityką na czas świąteczny, ,bo ani czytać ani oglądać ani słuchać nie ma kogo, poziom spadł na dno


Anuluj