UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie juz spokój z tą nędzną polityką na czas świąteczny, ,bo ani czytać ani oglądać ani słuchać nie ma kogo, poziom spadł na dno
Dajcie juz spokój z tą nędzną polityką na czas świąteczny, ,bo ani czytać ani oglądać ani słuchać nie ma kogo, poziom spadł na dno