UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgoda, tylko aby to nie było, ,ciało" z nazwy ale z działań i możliwości decyzyjnych dla rozwoju regionu. Organizujmy się, ale nie dla posad i tytułów. Na bieżąco poddawać do publicznej weryfikacji wszystkie wykonane prace.
Markkol1