UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgoda, tylko aby to nie było, ,ciało" z nazwy ale z działań i możliwości decyzyjnych dla rozwoju regionu. Organizujmy się, ale nie dla posad i tytułów. Na bieżąco poddawać do publicznej weryfikacji wszystkie wykonane prace.

Markkol1

Anuluj