UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Erich - moja opinia to moja opinia i mi się ma prawo podobać lub nie podobać ale w miarę możliwości sprawdzę jak jego podwładni sprawują się w terenie.... Słyszałem że śpią na służbie, ,, że boją się interweniować wobec chuliganów i zamiast tego robią statystyki na ludziach spokojnie pijących piwo w parku bo tak łatwiej. Straż Miejska nie ma wymogów Straży Granicznej a jak się ma do dyspozycji leserów o mentalności "szeryfa" to niewiele się z nimi zrobi... A wygląda na to że jego ludzie inteligencją i znajomością prawa nie grzeszą.... Co do Kulika uważam że się nie sprawdza bo nie umie albo nie chce wywalić z SM ludzi z przypadku - skoro on nie potrafi pozbyć się ich to lepiej zlikwidować całą tą służbę.....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj