UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Chyba in teligencja w FC wygasła? Jak ktoś zarządzał przez x lat jednostką mundurową i do tyego zbrojną, to myślisz, że nie ma kwalifikacji do zapanowania nad sm.
Erich
@MariuszLewandowski-Fc - Chyba in teligencja w FC wygasła? Jak ktoś zarządzał przez x lat jednostką mundurową i do tyego zbrojną, to myślisz, że nie ma kwalifikacji do zapanowania nad sm.
Erich