UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopie wybrałeś emeryturę, jako komendant nie masz 3500,daruj sobie dorabianie! No chyba, że jesteś chwiejny emocjonalnie. Dziś odchodzę, jutro pracuję. Więc takie emerytury w takim wieku to Święte Krowy
Chłopie wybrałeś emeryturę, jako komendant nie masz 3500,daruj sobie dorabianie! No chyba, że jesteś chwiejny emocjonalnie. Dziś odchodzę, jutro pracuję. Więc takie emerytury w takim wieku to Święte Krowy