UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopie wybrałeś emeryturę, jako komendant nie masz 3500,daruj sobie dorabianie! No chyba, że jesteś chwiejny emocjonalnie. Dziś odchodzę, jutro pracuję. Więc takie emerytury w takim wieku to Święte Krowy


Anuluj