UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako bezstronny świadek polecam Kontrabasistę, Tomasza Glinieckiego i film " Zgiń kochanie "{ z Jennifer Lawrence, Robert Pattinson, Sissy Spacek, Nick Nolte w Światowidzie, no i oczywiście codziennie o 18.10 Klan w TV. A przechodzącym ulicą 1 maja życzę, by właściciel chlewu na parterze 1 Maja 2 dał się przekonać i sprzedał ten lokal jeszcze przed nadejściem wiosny, bo wstyd patrzeć, choć o dziwo Ratuszowi i Straży Miejskiej to nie przeszkadza w ogóle.


Anuluj