UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak dbosz, tak mosz! poruszył ważny temat emerytur mundurowych. Takich kontrowersji jest więcej. Celem każdej partii jest wygranie wyborów. Doprowadzenie do normalności nie jest celem. To pewna przegrana. Emerytury służb mundurowych - nie ruszamy bo to duża grupa wyborców i można przegrać. KRUS - nie ruszamy bo rolnictwo to duża grupa wyborców i można przegrać. Górnictwo - powoli bo to duża grupa wyborców i można przegrać. No i kto lubi smród palonych opon pod Sejmem. Administracja - nie redukujemy bo to duża grupa wyborców i można przegrać. W drugą stronę trzeba - ma być więcej stanowisk w administracji. Żadna partia nie dotyka tematów generujących wydatki liczone w setkach miliardów. Normalnością i likwidacją gospodarczych patologii nikt nie jest zainteresowany. A tak jakoś się kulga i bawimy się w najlepsze. Głupki się kłócą, najlepiej o komuchów czy LGBT, ideologię lub inne bzdury i wybierają nas. A My rządzimy i konsumujemy konfitury.

Czy

Anuluj