UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strażacy to ludzie godni szacunku. Wykonują odpowiedzialną i niebezpieczną pracę. Pożarów / podpaleń coraz więcej. Mam nadzieję, że powołany Dyrektor dobrze się wywiąże z obowiązków.

Czy

Anuluj