UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strażacy to ludzie godni szacunku. Wykonują odpowiedzialną i niebezpieczną pracę. Pożarów / podpaleń coraz więcej. Mam nadzieję, że powołany Dyrektor dobrze się wywiąże z obowiązków.
Czy
Strażacy to ludzie godni szacunku. Wykonują odpowiedzialną i niebezpieczną pracę. Pożarów / podpaleń coraz więcej. Mam nadzieję, że powołany Dyrektor dobrze się wywiąże z obowiązków.
Czy