UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam te wasze wspomnienia z historii i ani razu nie napisaliście o bestiach. Nie chce mi się wierzyć że wtedy nie mieli pokus.
Kto nie ma pokus?
Czytam te wasze wspomnienia z historii i ani razu nie napisaliście o bestiach. Nie chce mi się wierzyć że wtedy nie mieli pokus.
Kto nie ma pokus?