UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam te wasze wspomnienia z historii i ani razu nie napisaliście o bestiach. Nie chce mi się wierzyć że wtedy nie mieli pokus.

Kto nie ma pokus?

Anuluj