UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

głupie wpisy w komentarzach jedne mądrzejszy od drugiego a na nic nie mają wpływu i ich pisania klepanie nikogo nie obchodzi oprócz ich samych z elblążkowa, polityka nie tutaj siędzieje, nikt o was nie usłyszy i nikogo nie obchodzicie pisaninia dla pisania naogladali się tv i myśli jedne że jest lepszy a po a pis a ss ale piaskownica


Anuluj