UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
głupie wpisy w komentarzach jedne mądrzejszy od drugiego a na nic nie mają wpływu i ich pisania klepanie nikogo nie obchodzi oprócz ich samych z elblążkowa, polityka nie tutaj siędzieje, nikt o was nie usłyszy i nikogo nie obchodzicie pisaninia dla pisania naogladali się tv i myśli jedne że jest lepszy a po a pis a ss ale piaskownica