UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak z wycieczką byłem dwa razy wKaliningradzie, to za każdym razem przywoziłem tanią r. skąWódkę Stoliczną, i Maskowską Wódki nie ma, ale butelki zostały. No i takie butelki to jak nic żelaznyDowód na moją ru. kąA. enturę. Czy te butelki wyrzucić, czy głęboko w ziemi zakopać?
???