UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak z wycieczką byłem dwa razy wKaliningradzie, to za każdym razem przywoziłem tanią r. skąWódkę Stoliczną, i Maskowską Wódki nie ma, ale butelki zostały. No i takie butelki to jak nic żelaznyDowód na moją ru. kąA. enturę. Czy te butelki wyrzucić, czy głęboko w ziemi zakopać?

???

Anuluj