UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Harleyem po bażantarni - Rewolucją było Referendum z 2013 r. Potem to była już tylko precyzyjna realizacja przyjętego przez nas planu. W 2013 roku zaplanowaliśmy i prezydenturę śp. Jerzego Wilka i jego porażkę i jego kadencje w Sejmie. Jedyne czego nie przewidzieliśmy to jego przedwczesna śmierć i moralne gniecie PIS-u od środka. Być może została jeszcze restytucja Województwa ze stolicą w Elblągu ale to już nam może się nie udać. Z jedenastki pozostało nas ośmiu. I wielu z nas nie ma już chęci babrać się w politycznym gó. nie jakim jest dziś polityka. Tyle że nas nikt nie zjadł - dalej stoimy na straży prawa jednostki do głosu do prawa by wiedzieć i mówić. Swoje zrobiliśmy teraz pora na młodych. Ja mam 60 lat a jestem jednym z młodszych, Dotarło ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj