UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Antyrosyjskiej propagandy ciąg dalszy. Straszycie tą złą Rosją od lat, a Rosja jak nie chicała nas atakować, tak dalej nie chce. Po co to straszenie i prowokowanie Rosji? Nie lepiej żyć w zgodzie?
Antyrosyjskiej propagandy ciąg dalszy. Straszycie tą złą Rosją od lat, a Rosja jak nie chicała nas atakować, tak dalej nie chce. Po co to straszenie i prowokowanie Rosji? Nie lepiej żyć w zgodzie?