UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Antyrosyjskiej propagandy ciąg dalszy. Straszycie tą złą Rosją od lat, a Rosja jak nie chicała nas atakować, tak dalej nie chce. Po co to straszenie i prowokowanie Rosji? Nie lepiej żyć w zgodzie?


Anuluj