UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na szczęście w tych jakże trudnych czasach rządzą nami wreszcie ludzie mądrzy i przewidujący a nie różnej maści Macierewiczem i Błaszczaki którzy działali jak dzieci we mgle i nie mieli żadnej strategii s poparcie jedynie u Orbana.

TeofilSkorupa

Anuluj