UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooooo jest idealny kandydat elblaskich wyborców KO - mam dla was propozycje - pojedźcie pociągiem do olsztyna, zobaczcie jak rozwinęło się to miasto kosztem Elbląga, a jak wysiądziecie u nas na dworcu zobaczycie skutki waszego głosowania na tego pana


Anuluj