UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grażyna Kluge właśnie pokazała że jej poszanowanie dla wolności słowa dotyczy jej wolności do wypowiedzi czyli wracamy do roku 2012 i znów staje się konieczne odwołanie Rady Miejskiej bo choroba zawłaszczania Elbląga wraca - widać lekcja z 14 kwietnie 2013 r nie dotarła do świadomości ostatniego aktywnego polityka odwołanego wtedy Zarządu Miasta Elbląga. Prywata Pani Kluge znów ważniejsza od interesu Miasta i szacunku dla woli Mieszkańców którzy wtedy ją odwołali.
MariuszLewandowski-Fc