UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest nasz (Elbląga) region. To jest po prostu województwo warmińsko-mazurskie. Tak jak Bielsko Biała czy Częstochowa to nie Górny Śląsk, choć leżą w województwie Śląskim. Więc prosiłbym bez szuwarowo-bagiennej indoktrynacji; )
jesiotr