UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w szkołach niepublicznych słuchacz na początku roku szkolnego bierze zaświadczenioe, że jest uczniem - bo np. dostaje alimenty i już nie pojawia się w szkole, ale w dzienniku jest cały czas. Biorą kasę za nic. Patalogia oświatowa
słuchacz który chodzi