UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W szystko ok tylko czemu planowe operacje i zabiegi są przesuwane na niewiadomo jaki termin moze za pół roku a może za rok
W szystko ok tylko czemu planowe operacje i zabiegi są przesuwane na niewiadomo jaki termin moze za pół roku a może za rok