UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kryzysie bezdomności... Dzień dobry paniom, panom i osobom... Ministra tak, ale sekretarka, czy podsekretarka już nie... Jak ocieplenie, to tylko antropogeniczne... w Ukrainie. Co tam jeszcze ciekawego macie na podorędziu tej nowomowy? Pośmiejemy się razem.

hd

Anuluj