UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego teraz firma w nazwie ma imię żeńskie, czyżby mąż spalił za sobą mosty. ?? i teraz pod szyldem żony prowadzi firmę bo sam spalony??
A dlaczego teraz firma w nazwie ma imię żeńskie, czyżby mąż spalił za sobą mosty. ?? i teraz pod szyldem żony prowadzi firmę bo sam spalony??