UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Wspomnienia kilku Dam, opowieści kolegów, stwierdzenie Skiby i na tym budowanie alternatywnej prawdy o tamtych czasach. Ja w latach osiemdziesiątych jeździłam do Elbląga z Dworca Głównego, nie pamiętam takich obrazków i czułam się o wiele bezpieczniej niż obecnie.