UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to miliony są potrzebne ? Żeby tylko nie zrobili docieplenia znając fachowców, bo w Elblągu zabytki mają za nic.
A to miliony są potrzebne ? Żeby tylko nie zrobili docieplenia znając fachowców, bo w Elblągu zabytki mają za nic.