UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I właśnie dlatego, by alkoholikom żyło się nadal wygodnie w Elblągu wiekszość radnych jest przeciwko Prohibicji Nocnej obowiązujacej z dobrym skutkiem w wielu miastach.


Anuluj