UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I właśnie dlatego, by alkoholikom żyło się nadal wygodnie w Elblągu wiekszość radnych jest przeciwko Prohibicji Nocnej obowiązujacej z dobrym skutkiem w wielu miastach.
I właśnie dlatego, by alkoholikom żyło się nadal wygodnie w Elblągu wiekszość radnych jest przeciwko Prohibicji Nocnej obowiązujacej z dobrym skutkiem w wielu miastach.