UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budynek Galerii powinien być przekazany na Kościół Wojskowy. Niech ponoszą koszty jego ciągłych remontów. Ale co w zamian dla Galerii może zaoferować Kler. ? Może zabrany bez odszkodowań Spółdzielczy Dom Kultury Pegaz. na ulicy Robotniczej ?


Anuluj