UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@asio - Rozumie złość ale skup się trochę bo nic trzymającego się kupy nie wniosłeś ! Rolnik pokazał swoje traktory w mikołaja i potwierdził kto strajkują ten ma ! Krytykują Unię bo tak im politycy wciskają kit a kasę na paliwo i nawozy to biorą podobnie jak ci w parlamencie europejskim. Wszystkim tylko kasa pasuje !