UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi się bardzo podoba zmiana, śliczna młoda atrakcyjna dziewczyna z wielkimi możliwościami i talentem, cieszmy się puki tak skarb jest w elblągu bo za kilka lat ją zapewne zobaczymy w telewizji Powodzenia!
Szymon_