UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Indie są chyba drugim co do wielkości Państwem świata i o ile wiem to nie ma tam znaków ani kodeksu drogowego i dają radę. Przypominam ci że po wyłączeniu świateł Bema -Saperów korki zmalały... Znaki mają regulować ruch i tylko taka jest ich wartość pomyślałeś dlaczego po 22 wyłącza się sygnalizacje świetlną ? Kierowca ma myśleć i jeśli jakiś znak utrudnia ruch to powinien go zignorować Wartościami chronionymi przez prawo jest życie zdrowie wolność mienie i komfort obywatela a nie ten czy inny sposób postawienia znaków. Znaki mają regulować ruch a nie go blokować. Dlatego mam na ulicach progi zwalniające na przykład

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj