UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Próbowaliście kiedyś podejść na samym początku z uśmiechem i przyjaznym nastawieniem? Ja tak zawsze robię i wtedy kontrola jest albo bardzo pozorna, albo w ogóle jej nie ma, a w przypadku mandatu zawsze z najniższych widełek. Polecam.

KapitanSzyderca

Anuluj