UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przesadzaj... koledze na Bema zablokowała sie skrzynia w Seicento... Drogówka podjechała i Policjanci "przed bardzo duże P" zepchnęli go na chodnik przy pętli na Saperów. Innym razem jakiś debil wyrwał znak przy Agrykola i wybił szybę wkładając ją komuś do samochodu - policjant wyjął znak i wsadził na miejsce choć nie musiał. Jak wszędzie są Ludzie i przecinaki Zaczynają od balonika bo lubimy wypić w jeden wieczór tyle co Niemcy w miesiąc. Ale fakt mnie nigdy nie sprawdzała Niemiecka Policja o faktycznie jest tam spora ilość Pań. I o dziwo nawet ładniejsze niż te na ulicach....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj