UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz ładniejsze te zdjęcia w konkursie, ale niestety za sprawą aparatów i telefonów, które robią bardzo ostre i kolorowe zdjęcia oraz od razu dokonują masę obróbki cyfrowej. Lata temu jak jeszcze "stara ekipa" dawała swoje zdjęcia na konkurs to były bardziej naturalne, owszem pojawiał się niekiedy mocna obróbka, ale wtedy kiedy było to w jakiś sposób uzasadnione. A teraz wszystko wychodzi z aparatu lub telefonu na maksa "przefotoszopowane" jak mawiają "stare zgredy"; )


Anuluj