UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to się stanęło? Czy wasza prezenterka napiła się za dużo świątecznego grzańca z wkładką % ? Bo zachowuje się co najmniej dziwacznie. Strasznie irytujący sposób jej "występów". Brrr...
A co to się stanęło? Czy wasza prezenterka napiła się za dużo świątecznego grzańca z wkładką % ? Bo zachowuje się co najmniej dziwacznie. Strasznie irytujący sposób jej "występów". Brrr...