UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to się stanęło? Czy wasza prezenterka napiła się za dużo świątecznego grzańca z wkładką % ? Bo zachowuje się co najmniej dziwacznie. Strasznie irytujący sposób jej "występów". Brrr...


Anuluj