UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oddać nadwyżkowy mandat mniejszości niemieckiej. Czy będzie portel wówczas zadowolony? Nie podoba się demokracja, konstytucja czy tylko kodeks wyborczy?


Anuluj