UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oddać nadwyżkowy mandat mniejszości niemieckiej. Czy będzie portel wówczas zadowolony? Nie podoba się demokracja, konstytucja czy tylko kodeks wyborczy?
Oddać nadwyżkowy mandat mniejszości niemieckiej. Czy będzie portel wówczas zadowolony? Nie podoba się demokracja, konstytucja czy tylko kodeks wyborczy?