UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragedia ponieważ PUP nie załatwia pracy tylko jest jej pośrednikiem. Prace to sobie każdy sam we własnym zakresie załatwia i po znajomości za konkretne pieniądze czyli wynagrodzenie i w dobrej firmie. Pozdrawiam