UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elbląg to miasto mem. departament promocji miasta, w trybie rotacyjnym powinien tam pracować. a ci to na zewnątrz zlecają ile takich kwiatków nam towarzyszy o których jeszcze nie wie szersze grono ?
Jacyna
elbląg to miasto mem. departament promocji miasta, w trybie rotacyjnym powinien tam pracować. a ci to na zewnątrz zlecają ile takich kwiatków nam towarzyszy o których jeszcze nie wie szersze grono ?
Jacyna