UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy możecie sprawdzić w UM, czy parking na boisku przy I LO będzie dostępny da mieszkańców, Jak to ostatnio bywało? nigdzie nie ma takiej info
pytek
czy możecie sprawdzić w UM, czy parking na boisku przy I LO będzie dostępny da mieszkańców, Jak to ostatnio bywało? nigdzie nie ma takiej info
pytek