UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy możecie sprawdzić w UM, czy parking na boisku przy I LO będzie dostępny da mieszkańców, Jak to ostatnio bywało? nigdzie nie ma takiej info

pytek

Anuluj